Tek bir varlık tüm damarlarınızı yenileme gücüne sahip! Kolesterol diye bir şey bırakmıyor

Yüksek verilere sahip olmak sizi kalp hastalığı veya inme gibi bir dizi tehlikeli durumla karşı karşıya bırakabilir. Kanınızda yaşadığı gibi yağlı bir madde çok fazla olduğunda ortaya çıkıyor. Zamanlar bu birinikerek damarlara tıkanmalara sebep olur.

Çoğu durumda, yüksek depolama, sağlıksız beslenme, yeterince egzersiz yapmama, kötü alışkanlıklar gibi yaşam tarzı yaygın bir şekilde ortaya çıkıyor. Bu nedenle, yemeklerinize dikkat edilmesi gereken noktaları düşürmeye yardımcı olabileceği yaygın olarak kabul edilen bir durumdur.

“LDL KOLESTEROLÜ DÜŞÜRMENİN EN DOĞRU YOLU…”

Beslenme Uzmanı TJ Waterfall, yedilerimizin sonuçlarını doğrudan davranışlarını, özellikle çoğu insanı, arterleri tıkayan ve ateroskleroz riskinin dışlarıyla dışardan “kötü tip” olarak bilinen ve düşük olan lipoprotein olan LDL’yi düşürmenin hedeflenmesi gerektiğini belirtti.

Et, peynir ve yumurta gibi hayvansal ürünlerde bol miktarda bulunan içerik yağ, LDL’yi yükseltir, bu nedenle hayvansal alımını en aza indirme, elde etmeyi düşürmenin ilk galibiyeti adımdır.

“ÇÖZÜNÜR LİF YÖNÜNDEN ZENGİN BESLENME”

Tüm bu beklentilerin yanı sıra Waterfall, LDL muhafazalarıü aktif olarak sahip oldukları bilinen gıdaların alımını aynı anda koruyan bir adım daha ileri gidebileceğini belirtiyor. Bu şekilde tüketilebilecek bir tür gıda, çözünür lif içeriği da oldukça yüksek.

Bu akım, dağıtım sistemindeki evleri bağlamaya yardımcı olarak ve onu erişmeden buluşmanın sürükleyici dışarısını söyleyen Şelale, özellikle çözünür lif içeriğinin yüksek bir gıda olan “üzümleri” tavsiye etti.

.

Leave a Comment