Temmuz ayında bu yana beklenen yayınlandı! İşte WhatsApp’a gelen yenilikler

Günümüzde kullanılan ve ilk akla gelen uygulama SMS’i adeta tarihe gömen WhatsApp ile geçen gün yeni özellikler sunuyor. WhatsApp’tan kalanların başına geçmekte olan büyük küçük kitaplardan küçük olanlardan küçük bir bölümü yayınlandı.

TEMMUZ AYINDA GÜNCELLEMENİN GELECEĞİ AÇIKLANMIŞTI

Temmuz’da yayınlanacak bir blog yazı, Whatsapp, uygulamayı güncellemek için yayınlanmaya başlayacak.

Dün gelen güncelleme ile birlikte ise Whatsapp’a şu güncellemeler geldi:

-Arama’nın bulunduğu yer alan simgeye, okunmuş olan resimlere ulaşıldı. Bunun için sıra üzerinde yoğun bir şekilde kullanılan mesaj özelliğinde iyileştirmeler.
-WhatsApp dosya gönderme boyutunda 2 GB’a çıktı
-Mesajın hem gönderen özelliğinden yararlanılmayan “Herkesten Sil”in süresi artık 2 gün boyunca çıktı. Yani gönderdiğiniz bir mesajın 48 saat sonra onu ikiden silinmesini sağlayabiliyorsunuz.

Temmuz ayında bu yana beklenen yayınlandı!  İşte WhatsApp'a gelen yenilikler

MAKSİMUM DOSYA GÖNDERME BOYUTU ARTIRILDI

yandan “Benden Sil” Ötesinde bir işleminiz sildiğinizde, bu ilk birkaç saniye içinde geri almak mümkün hale geldi. WhatsApp’ta kullanım sayısı ise 512’ye kadar, maksimum 100 MB’den 2 GB’a kadar.

Kaynak: Shiftdelete

Son Dakika Teknoloji Temmuz ayında bu yana beklenen yayınlandı! İşte WhatsApp’a gelen yenilikler – Son Dakika

Bu haber Shiftdelete tarafından hazırlanmış olup Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Shiftdelete tarafından gelen bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik olarak servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı Shiftdelete eğitimdir.

Leave a Comment