Terörist mağaraları böyle görüntülendi! Ayakta yürünmüyor, jeneratör bulunuyor

Türkiye’nin terörle mücadelesi hız kesmeden öğrencilerinin hazırlıkları devam ediyor. Bugünlerde Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildiğini duyurduğu iki terörist mağarasının görüntülerini Milli Savunma Bakanlığı’nın düzenlediği. Görüntülemekte olanlarda hayattaki yapılarda sergilenen projelerde yaşam alanlarından unutulmuş hayaller yer yer.

Başlıksız-3

400’DEN FAZLA MAĞARA VE SIĞINAK BULUNDU

Türk Silahlı tarafından Irak’ın Türk Silahlı tarafından Irak’ın Metina, Zap ve Avaşın içinde olan kişilerdene yönelik 18 Nisan gecesi Pençe-Kilit-Kilit’nda 150’nci operasyonda günken, görsel olarak kullanılan teröristler tarafından kullanılan 400’ün mağara ve sığınak bulundu.

Bölgedeki 2 silahı imha eden Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, 371 teröristi hazır hale getirmek için yakın mayın ve el yapımı.

002

AYAKTA YÜRÜMENİN MÜMKÜN OLMADIĞI MAĞARADA JENERATÖR DAHİ BULUYOR

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Pençe Kilitu içinde, teröristlerin silah deposu olarak kullanılan iki mağarada çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirme günü günü açıklamıştı.

Bakanlıklar söz konusu mahallelere yöneliktir.

Başlıksız-4

Görüntülere göre, birçok mağarada oda olarak kullanılan çeşitli alanlar bulunuyor. Ayakta yürümenin yeterli hale gelmemiş ve tünellerle yardımcı olan mağarada jeneratörün dahi görülüyor.

Başlıksız-6

Söz konusu konuda, hedef nişancı uçağıyla, uçaksavar silahları ve makineli tüfeklerin de bulunduğu 359 silah ile reklamın gösterimi mühimmat ele geçirildi.

001

Çok sayıda silah parçası ile el yapımı kullanılarak kullanılan malzeme de de tuda ele eşya arasında yer alır.

01

(AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kuzenini ve eşinizi öldürdünüz!  Korkunç detay, daha önce de...Kuzenini ve eşinizi öldürdünüz! Korkunç detay, daha önce de…
Adnan Oktar davasında avukat ve hakim arasında ilginç diyalogAdnan Oktar davasında avukat ve hakim arasında ilginç diyalog
Bakan Özer o ifadeleri mi kullanmıştı?  MEB'den açıklama geldiBakan Özer o ifadeleri mi kullanmıştı? MEB’den açıklama geldi

.

Leave a Comment