THY, Avrupa’nın en iyisi seçildi

oluşturulma Tarihi: Eylül 23, 2022 16:04

Türk Hava Yolları THY), 2022 Skyx Dünya Havayolları ödüllerinde “Avrupa’nın En İyi Yolu”, “Dünya En iyi Business Class İkram Servisi” ve “Güney Avrupa’nın En İyi Hava Yolu” ödüllerini hak kazandı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Londra’da tarihi Langham Oteli’nde düzenlemeyle ilgili olarak Dünya Hava Yolları Ödüllerinde, Türk Hava Yolları “Avrupa’nın En iyi Hava Yolu”, “Dünyanın En iyi Business Class İkram Servisi” ve “Güney Avrupa’nın En İyi Hava Yolu” olduğu tespit edildi. . Ödüller, İngilizce, Fransızca, İngilizce, Rusça, fazla ve ürün dillerinde 2021/22 anketinde 100’den 100’den milyon değerlendirilerek, Havayolları 2021 arasında sıralananlar Eylül 2021 online müşteri anketi ile belirlendi.

BİZE BU ÖDÜLLERİ LAYIK GÖREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Törende alan Türk Yönetim Kurulu ve İ cra Başkanı Başkanı Prof. Türk Hava Yolları ailesi olarak bu şekilde tasarlanabilir hale getirmek için yetiştirilebilir ve bu değerlendirmeyi somut hale getiren Skytrax projelerine katkıda bulunulur. Bizi rakiplerimizden ayırt edebilen hizmetimiz ile Türk Hava Yolları markasını en fazla kullanabileceklerimiz için devam edebileceğimizi düşünüyoruz”.

class=”medyanet-inline-adv”>

MEMNUNİYET DUYUYORUZ

Ödüller hakkında Skytrax CEO’su Edward Plaisted, “Türk Hava Yolları’nı Dünya Yolları Ödülleri’ndeki başarıları ve en zorlu marketlerden Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi için tebrikler. Ayrıca Türk Hava Yolları’nın DO&CO iş birliği ile uçak içi ikramlarındaki yüksek standartlarının en iyi olması Business Class İk Servisi ile taçlarından memnun kalma” durumunda bulundu.

.

Leave a Comment