Tolga Güleryüz’ün eski eşi Zeynep Gülmez ölüm haberinden sonra ‘Seni affettim’ demişti! “Dostane ayrılmadık ama…”

Baş Belası adlı tiyatro oyunu ekibi dönüşü Amasya’da kaza gidiyor. Sergen Deveci, Ceyhun Fersoy, Melis İşiten’in yaralandığı feci kazada Özgür Karataş, Tolga Güleryüz ve Burak Topçu’nun ölüm haberiyse hepsini yıktı.

Kaza sonrası Tolga Güleryüz’ün eski eşinin oyuncusu Zeynep Gülmez olduğu ortaya çıktı. Gülmez eski kocası hakkında paylaşım yaparak “Ben seni afettim, affet beni” dedi. Bu paylaşım kafa karıştırdı. Gülmez, Sabah’tan Tuba Kalçık’a konuştu.

Feci kazanmanın ardından “Şok hizmetlerini, duyunca inanamadım diyen eski eş; “Biz tiyatrocuların gidişatının gerçeği bu. Dışarıdan kolay para kazanıyoruz gibi ama görünüyor gerçek bu değil. Zorlu işletmeyi yapmaya çalışıyoruz. Gece olmuş kaza, çiftler bana üzülürüm diye haber verememişler. Sabah kuzenim yönlendirmece ipucu” dedi.

Ekran Alıntısı

“BİZ ANLAŞAMADIK AMA…”

Tolga Güleryüz’ün eski eşi ayrıca “Tolga ile çok sık görüşmüyorduk ayrıldıktan sonra. En son bir yıl önce görüşmüştük. Dostane ayrılmadık ama düşman da değildi.

SFF

“TOLGA ÖLDÜKTEN SONRA…”

Mesajının yanlış anlaşıldığını söyleyen oyuncu “Tolga ile 2 yıl evli kaldı. mesaj atmasam neden mesaj atmadı diyeceklerdi, başka bir şey yazsam onun için de başka şeyler yazacaklardı. Helalleştim ben Tolga ile.Bunu magazinleştirmemek gerekiyor.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
  'Yoruldum' diyen Sinan Akçıl'a bakın ne fırlattılar! ‘Yoruldum’ diyen Sinan Akçıl’a bakın ne fırlattılar!
Süper minisiyle koltukta sere serpe!  Göğüs uçlarını gizlemediSüper minisiyle koltukta sere serpe! Göğüs uçlarını gizlemedi
Güzel voleybolcu sosyal medyada topa tutuldu!  'Biraz terbiye...'Güzel voleybolcu sosyal medyada topa tutuldu! ‘Biraz terbiye…’

.

Leave a Comment