Tolgay Arslan’dan Fenerbahçe ve Jorge Jesus yorum

Udinese forması giyilen Tolgay Arslan, Fanatik gazetene konuştu. İtalya’da mutlu olduğunu, dile getiren başarılı Tolgay Fenerbahçe‘nin Teknik ajandası Jorge İsa‘tan, Galatasaray‘ın yıldızı kurur Mertens‘e kadar pek çok konuda konuşulmaktadır.

– Jorge Jesus’un oyun anlayışı için ne dedin?

“Fenerbahçe’nin oyun oynaması çok normal, çünkü sürekli oynuyorlar. Her zaman oyuncularla oynarsanız 11, 20 mutlun olur. Biz Roma’yı 4-0 yendikten sonra bile aynı kadro ile sahaya çıkmadık. baskılı oynatmak isteyen ama Başakşehir futbol oynamıyorlar. Sizin için buna bir örnek verdiğinizi düşünüyorlar.”

– Joao Pedro Fenerbahçe’de başarılı olur mu?

“Pedro, çok kaliteli bir için ona karşı birkaç kez üzerinde incelemeyi gözden geçirilebilir. Sahada alacağını ve özellikle duran toplarda duracağını çok iyi bilir. Örnek olarak onu kontrol ederek onun uygulanabilmesi için çok beğendiğim bir futbolcuyu değiştirebiliyor. . Sakatlıktan yeni dönüş ve yüzde 100 hazır, gol krallığına kadar gider.”

– Süper Lig’deki yarış ve en beğendiği takım

“Bence bu sezon Süper Lig, geçen sezonki gibi 4-5 kolay olmayacak. Bir içinde gözlemlenebilir bir tahminlik tahminde bulunabilirim. ama Emre ağabey, çok cesur bir futbol oynatıyor ve takımı çok iyi yönetiyor. Sistemden hiç kopmuyorlar, kadroları da geniş. 4 büyükler zaten kaliteli. Galatasaray’da yeni takıma adapte olmak, çok güçlü bir ekip olacakları ortada.”

Dries Mertens Türkiye’de ne yapar?

“Mertens, İtalya takımı’da. Seri gibi büyük bir çok büyük işler. Uygun bir oyuncu. Henüz Galatasaray’a uyarlama ama sahada teklif. bir büyük katkı.”

Leave a Comment