Trabzonspor: 3 – Gaziantep FK: 2 | maç yolu

⚽️SPOR TOTO SÜPER LİG HABERLERİ⚽️

Konuk ekip maça hızlı başladı. Henüz ikincide Maxim 1-0 Gaziantep FK’yı geride bıraktı. Maça iyi başlamasına Trabzonspor, 10. kalesinde ikinci golü gördü. Furkan ile ver- Markovic, kaleci Uğurcan Çakır’ı ikinci kez yaptınız.

Üzerinden şoku erken Trabzonspor, 14. Trezeguet’le fark bire indirdi. Ev sahibi ekip golden sonra “Yeşil” alana yıkarken; sevgili göle penaltıyla ulaştı. 40. Orta okulda Trezeguet’in düşüncesinde Haunsek topu uzaklaştırdı. Ancak, mahkeme Mete Kalkavan, VAR incelemesinin ev sahipliğine sahip olma kararını verdi. İki dakikadan sonra beyaz gidenlere giden Bakasetaşlar, kaleye gönderen ve topu ayrı ayrı köşeye 2-2’ye gönderdi.

Maçın ilk ortamı bollu ve heyacanlı sizin için uygun; ikinci yarı durgunluk başladı. İki takım da kampanya düzenlendi. Maçın normal çocuklarında 20 dakikasında ve uzatmalarda Trabzonspor’u geliştirmesini geliştirmekken; Gaziantep, kontra ataklarla başa çıkabilenler. Maçta son sözü ise Bartra söyledi ve Trabzonspor sahadan 3-2 galip ayrıldı.

Bu bittikten sonra Trabzonspor puanını 13’e çıkardı. Gaziantep FK ise 11 puanda kaldı.

📈SPOR TOTO SÜPER LİG PUAN DURUMU📈

MAÇTAN DAKİKALAR

GOL: MAKSİM

2. konuk ekibi ilk atakta golü buldu. Sağ çaprazdan zaferlerinden art arda sıyrılan Maxim’in şutunda top kaleci Uğurcan Çakır’ın soln dosyalarıyla buluştu: 0-1

6. Bakasetas’ın ceza alanını hemen gözatın şutunda, savunmaya çarpan toppa Günay, müdahale etti. Yan direğe çarpan üst kornere çıktı.

GOL: MARKOVİÇ
10. Gaziantep FK, farkı 2’ye çıkardı. Furkan Soyalp ile ver-kaç yapan Markovic, yerden bir vuruşla topu kaleci Uğurcan Çakır’ın yanından filelere gönderdi: 0-2.

GOL: TREZEGUET
14. Trabzonspor farkı 1’e indirdi. Bakesetas’ın pasında, ceza alanından sağdan yakınn Trezeguet, yerden bir vuruşla topu filelere yolladı: 1-2.

27. gözde Bakasetas’ın ceza sahasında şutunda, kaleci Günay Güvenç, toplanmale çeldi. Daha sonra savunma korkusunu uzaklaştırdı.

31. Trabzonspor’da sakatlanan D’nin yerine Bardhi, oyuna dahil oldu.

40. Trabzonspor, VAR uygulamasıyla penaltı kazandı. Trezeguet’in ceza alanı içinde vuruşunda, Haunsek’in topa elle müdahale edilecek değerlendirilecek karara göre Mete Kalkavan, eğitimden sonra ceza kararını verdi.

42. Günay Güvenç’in penaltı atışında topunda kullanabiliyor.

Karşılaşmanın ilk yarısı 2-2 beraberlikle bitti.

Leave a Comment