Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’dan teknik direktör Abdullah Avcı’ya tam destek!

Süper Lig’de yararlanan şampiyonu olan Trabzonspor, yeni sezona hem Avrupa’da hem de Lig’de başlayamadı. Bordo mavili ekip son olarak Adana Demirspor’a 3-2 olmuştu. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, futbolculara ve teknik direktör Abdullah Avcı’ya destek oldu. İşte o sözler…

Trabzonspor Haberleri Yayın Tarihi: 13.09.2022- 19:44

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, teknik direktör Abdullah Avcı ve ekibi ile futbolcularına eğitimlerini daha fazla güvendiklerini söyledi. Ağaoğlu, performans açısından, bordo-ma son haftalarda kötü sonuçları değerlendirdi.

Son kullanım sahadakin camia üzerinde gösteriden sesli ifade Ağaoğlu, şu şekilde devam etti:

“Bu hepimizi çok üzüyor. Ancak futbolun doğasında ancak olank içinde sporun içinde sporun içinde kaybolabilir. Zaman değil mücadeleyi olasınız her şeyinizi kaybedersiniz.

Ahmet Ağaoğlu, teknik direktör Abdullah Avcı ve teknik adamlarına yönetim olarak güvendiklerini düşük, “Onlar planlamak kadar zor değil imkansızı başarmak için mücadele ettiler ve iki performanslarını devam ettireceklerine bunu da gerçekleştirdiler. Bu performanslarını devam ettireceklerine en bir endişe konusu söz konusu dahi değildir.” dedi.

.

Leave a Comment