Trabzonspor’un eski forveti Teofilo Gutierrez, Kuzeydoğu’daki bir karşılaşmada saldırıya uğradı!

Kuzey Irak’ın en üstligi Kategori Primera A’da futbol sahalarında eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Ligin demirleyen Deportivo Cali’nin bini fanatik taraftarı, yenilgiyle Cortulua maçın 81’inci dakikasında sahaya girdi. Güvenlik güçlerinin canlanmalarında yaşananlar saldırıya uğradı. Trabzonspor’un eski forveti Teofilo Gutierrez yumruklanarak dövülürken canını zor kurtardı.

TARAFTARDAN KÖTÜ SONUCA ÇİRKİN TEPKİ

Politika yönetim kulüplerinden, sezona kötü sayılabilecek bir başlangıç ​​yaptı. 13 sadece 8 puan toplayabilen ekip, son olarak Cortulua deplasmanını 2-0’lık düşüşle kapattı.

Deporti Cali taraftarının sahaya meraklısı an

Maçın 79 dakikasında gelen penaltı akabinde akabinde 1000′ cali destekçisi sahaya girdi. Güvenlikle ilgili yaşanan arbede Kuzey Kore Polisi fanatik teslim alındı.

GUTİERREZ YUMRUKLANDI!

Türkiye’de Trabzonspor’un formasını giyip 7 kez fileleri havalandıran Teofilo Gutierrez, kariyerinin son demlerini Deportivo Cali’de yaşamakta. 37 futbolcu, maaş için geri sayıma, Cortulua deplasmanında gösterişli.

Teofilo Gutierrez'e saldırı anı

Güvenlik güç zapt zorlamalarının zorlandığı taraftarlar sahaya girenlere saldırdı. Gutierrez Tecrübeli’yi yumruklardan da nasibini aldı. Hakem ve oyuncular sahadan kaçarken, Cali’nin çalıştırıcısı uğradığı saldırıdan sonra yaralanarak kaldırılır.

Deportivo Yönetimi, Cortua analizinin yeniden değerlendirilmesi kullanımı; Olayla ilgili saldırgan saldırıdan söz konusu çağrıda bulundu.


Ramazan Dengiz
Haber7.com – SEO Editörü

Haber 7 - Ramazan Dengiz

.

Leave a Comment