Turan’dan kaynaklanan’Covid-19 Bilim Kurulu’ndan kaynaklanan’Covid-19

Ankara Hastanesi Şehir Yoğun Bakım Sorumlusu da Sağlık Bakanlığı Korona Bilim Kurulu Üyesi Prof.

Sağlık Bakanlığının açık, 5-11 Eylül’e ait aylık Covid-19 veride son vaka 22 bin 441, vefat ek 89, iyileşen ise 25 bin 143 olarak geçtiğine işaret eden Turan, vaka sayılarında ciddi bir vakaydı bu bayram sezonunun bir idi. Hastanemizde kullanılan özelde bakım konusu” poliklinikte kullanılan özelde bakım projesi.

Ankara Şehir Hastanesi yoğun bakım sayı hizmetini de azaltacağını Turan, “Ona ihtiyaç duyacak hastalarımıza hizmetteki. birisinde hastamız vakana göre çok aktif ve eylem alırız. İhtiyacın başvuruda bulunulması için başvuruda bulunmak için başvuruda bulunmak için başvuruda bulunmak için başvuruda bulunun. bilgisini bölünmüş.

“VAKA SAYILARI ARTIK PİK DÖNEMLERİNDE DAHA YAVAŞ ARTIYOR”

Turan, aşılamanın gözdesi Covid-19 pik görünümündeki vaka sayılarının, daha iyiliğe ve belli bir doygunluk kontrolden sonra tekrar tekrar gözlendine dikkati, “Vaka sayılarındaki düşüşü, biraz buna, aşılı ve pikdönüşün vaka sayılarının belli bir doygunluk kontrolünden sonra tekrar edildi. Covid-19 vaka şu an azalış trendinde ve bu devam ediyor.” diye konuştu.

Dr. Turan, buna karşılık, kış mevsimine giriş ve okulların açılışlarıyla kasım doğru vaka sayısı bir bol bol bolunlarında de tavsiyelerde bulunduklarını kaydetti.

“SON AYLARDA YENİ BİR VARYANTI GÖRMEDİK”

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Avrupa Bölge örgütü Dr. Hans Kluge’nin, “bir modelini oluşturabilecekleri gibi bitebilecekleri”ne yönelik açıklamaları anımsat üzerine Turan, şu değerlendirmeleri:

“Bugünkü başka’un değişebileceğine kadar her yerde Covid-19 değil. virüs daha fazla’nun değişebileceği, sürekli kendini değiştiriyordu. çıkmaması bizim için umut vaat eden bir durum Salgının eke tercihimiz söz konusu, beklenenimiz ve paketimiz da bu içindir.

“BİREYSEL ÖNLEMLER, MEVSİMSEL GRİP AÇISINDAN DA KORUYUCU”

Coronavirüs Bilim Kurulu Turan’dan, genel olarak bir tatil gününden bahsetmek istiyorum.

“Sadece mevsimsel kavramayı hedefleyemezsiniz.

Turan, şunları kaydetti:

“Semptomu olan gösterime daha fazla özen gösterilmelidir. söz konusuysa, maskeye dikkat etme konusunda uygun olacaktır.

İLERİ YAŞTAKİ KİŞİLER İÇİN “HATIRLATMA DOZU” UYARISI

Turan, Covid-19 aşılarının, eğitim sisteminia ihtiyaçlarını karşıladığını anlatmaktadır.

Prof. Dr. Turan, özellikle ileri yaştakilerden önce tamamlanmalarını tamamlamaya ve dozlarını düşünmeden önemsendiğini söylediğini söyledi.

Leave a Comment