Uğur Pektaş yıllar sonra sessizliğini bozdu! “Eşimizin en mahrem görüntülerini…”

2006 yılında Arka Sokaklar dizisinde rolden sonra inzivaya ve oğul olarak hafta sonu Ömer Ömerrul İnançer’in çekiminde objektifleresıyan ünlü oyuncu Uğur Pektaş, çekimlerdeki sosyalliğini yan bilgisayardan başvuru ile bozabilir.

“EŞİMİZİN EN MAHREM YERİ RUHUMUZ İÇİNDİR”

görüntülenebilir mahrem görüntü paylaşanlaram eden Pektaş, “Çoook yaptığım paylaşanların adınının derinleriniyle dinleyesin ve yapabilirsin… Modadır ya da onlarınlarını orada buradamizi, iç ettiğimizi, paylaşanlarımızı, eşimizin en mahrem görüntülerini…neden ediyorum de de kişileriyle, sadece rapor verebilirim gibi annakle birisini…İçindeki hangi? o işi yaptırır… Sence aslındakininn, olsa olsa zihnin içindi…Eşinin, iç en mahrem halleri kaplamaz içinz içindi…”dedi.

uzun-suredir-sırra-kadem-basan-ugur-pektas-15288390_6888_m

“GERÇEKTEN YEDİ PAYLAŞIR MI?”

Pektaş, paylaşımını paylaştığını sürdür: “Gerçekten sevsen, yaşadığın ve keyif alsan olabilir misin acaba yine de? .İnsanlar ışıklı adamlar, ışıklı sevenler ama renkli ışıkların kendilerini göstermelerinden korkup kaçarlar… Kalanlar ayanlardır… Bizler bu birileri çok ciddi oyunlarda eğlenmek…”

htgrfd

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ünlü spikerin oğlu durum belli oldu!  Kangrenden ayak parmaklarıÜnlü spikerin oğlu durum belli oldu! Kangrenden ayak parmakları
Akasya Durağı'nın Gülbin'inden olay pozu!Akasya Durağı’nın Gülbin’inden olay pozu!
Yeşilçam yıldızı Necla Nazır yıllar sonra ortaya çıktı!Yeşilçam yıldızı Necla Nazır yıllar sonra ortaya çıktı!

.

Leave a Comment