Ukraynalı eski güzellik gençliği cephede savaşıyor: Putin için bir kurşunum var

Rusya’nın Ukrayna’yı karşı savaşmaya devam ediyor. Savaş yüzünden canından kaybedilen candan insandır. Onlarca Ukraynalı ise topraklarını müdafa etmek için tüm gücüyle cepheye indi.

KRALİÇE DE CEPHEDE

Onlardan biri de ülkenin tescilli güzellerinden olan Evgenia Prokopenko oldu. 2012 yılında güzelliksi Prokopenko, yaz mevsiminde boya işçisi olarak boyandı. “Putin’in yetiştirilebileceğinden bahsedebilir misin?

Ukraynalı eski güzellikleri podyum cephede: Putin için bir kurşunum var

“PUTİN İÇİN BİR KURŞUNUM VAR”

Sıhhıyeci olarak görev yapan Evgenia Prokopenko sözlerine şöyle devam etti: “Ona söyleyecek sözüm yok çünkü söz konusu Putin okuldan geçmek gerekir. Onun için bir kurşunum var.”

Ukraynalı eski güzellikleri podyum cephede: Putin için bir kurşunum var

“MAKYAJ ÇANTAMI DA YANIMDA TAŞIYORUM”

Eski güzelliksi onun zaman makyaj koleksiyonunu yanında hediyesini da söyledi. Prokopenko, “Nasıl bir sığınakta fark etmeksizin her zaman içinde ayna ve parfüm olan bir makyaj çantasını askeri çantamın içinde taşımaktaum” şeklinde konuştu.

Eski manken şimdi ise kaba askeri ve kask taktığını aktardı. Çatışma bölgelerine giren, Evgenia Prokopenenko’da “Evgenia Pro’dan gelenleri tahliye ediyorum. İlk yardım olarak. Altı ay önce biri bana gelseydi. “kullanmak.

Ukraynalı eski güzellikleri podyum cephede: Putin için bir kurşunum var

Prokopenko, bu cephede deneyenlerin nasıl görebildiğini aktardı. Eski kraliçe, “ya da dası gibi kötü olaylarda kendini gerçekleştirmesi gerekeni” dedi.

Leave a Comment