Ünlü oyuncunun 12 eşine ihanet anları herkesi şok etti! Güven Kıraç kameraları gördükleri ne bilemedi

Televizyonun ünlü isimlerinden Güven Kıraç 12 yıllık eşini esmer bir kadınla aldattı. Samimi herklesi hayrete düşürülen el ele kameralara yakalandılarıyla.

abone ol

Behzat Ç, Dudullu Postası, Beni Böyle Sev, Organize İşler gibi birçok dizi ve filmde rol Türk sinema ve televizyonun sevilen isimleri arasında alan ünlü oyuncu Güven Kır gece gece eşini aldatırken görüntülendi.

İlk evliliğin doğumu Kıraç’la, 2010 yılında kazandığı ünlü oyuncu ikinci evliliğinden ilk eşi boşan yıl Başak Kıraç ile yapılır. Ünlü çift evliliklerinden beş yıl sonra ‘Maya’ kızlarını kucaklarına almışlardı.

Esmer kız arkadaşına önce yedirdi, öptü

Mutlu giden evliliklerini gözlerden uzak deneyim Kıraç çiftinden ünlü oyuncu Güven Kıraç’ın gece esmer bir kadınla Asmalımescit’teki Koridor isimli mekanda görüntülendi.

12 yıllık evli olan bir kız çocuğu Güven Kıraç mekandan ele alınan sevgilisiyle bir şekilde bir şekilde görüntülendi. Kıraç kız arkadaşı ilk önce yağmura yedirdi. Oyuncu daha sonra mekanın içinde de kız arkadaşını öptü.

Evli olduğu düşünüldüğünde sessiz kaldı!

Giriş çıkışında el ele görüntülenen ikili kameraları ziyaret edilir mi? Ünlü oyuncudaki mekandaki kameramanların görüntü engellemeye çalıştı.

Muhabirlerin sorularını cevapsız bırakan Güven Kıraç’ın evli olduğu düşünüldüğünde da sessiz kaldı. Ünlü oyuncunun esmer kızı ise gizlenmeye çalışılmış. Güven Kıraç ve Başak Kıraç’ın 12 evliliklerini bitirebildiği öğrenildi. İşte ünlü oyuncu ve kız arkadaşının o anları…

Güven Kıraç kimdir?

5 Nisan 1960 yılında İstanbul’da doğum. Abhaz işletme bir oğlu olan ünlü isim Mimar Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarından mezun oldu. 1986 yılından beri televizyon dizisi, tiyatro oyunu, reklam filmi ve sinema filminde rol aldı. Şimdilerde 62 yaşında olan Güven Kıraç çalışmaya devam etmektedir.

.

Leave a Comment