Vakıfbank’ın Bankamadığını Kullananlara 3 000 TL Ödeme Yapıyor.TC Kimlik ile ATM den Hesaba Aktarılıyor

Vakıfbank’a ait bankamatik kartı kullanan kullanıcı, TC kimlik kartı ile ATM’den hemen 3 bin lira ödeme yapabilir. Sizlerde bu kampanyaya katılarak hemen ödeme alabilirsiniz…

Vakıfbank, kredi kampanyasını devam ettiriyor. Ailevi olan destek ödemelerinde tutarlar 3 bin lira olarak belirlendi. Tutar istendiği zaman kullanımı. Vakıfbank tarafından yapılan kampanya büyük rağbet görüyor. Bu kampanya hakkında bilgi olmayan birçok vatandaş mevcut. Sizlerde banka üzerinden verilen bu kampanyaya dahil olabilirsiniz. Banka tarafından verilecek olan 3 bin liralık ödemeyi kullanmak istiyorsanız, bankanın belirlemiş olduğu şartları sağlamanız gerekir. İhtiyaç sahibini banka tarafından destek verilmeye devam ediyor. Verilecek olan destek tutarlarını bankamatik kartınıza yüklemenizi kullanarak mümkün.

Vakıfbank Yeni Kampanyanın Şartlarını Açıkladı

3000 TL nakit almak isteyenlerin kullandığı banka üzerinden belirlenen hükümler sağlamaları halinde ödemeye hak kazanabilir. Bu şart ise bankanın resmi internet sitesi üzerinden paylaşıldı. Gerekli olan şartlar sizler için derledik. İşte geçerli olan şart;

  • Türkiye Cumhuriyeti’nin sahibi olan ve 18 ortamı büyük olan kampanyaya dahil olabilir.
  • 3000 TL beğeni tutara sahip olabilmek için kredi notu baz alınması. Banka kredi notu düşük olanlar kampanyadan faydalanamaz.
  • Kredili mevduat hesabına sadece banka müşterisi olanlar başvurabilirler.
  • Başvuru bankamatik hesabı üzerinden yapılacak.
  • Kredi kartı ve banka kredisi kullananların kredi ödemelerini zamanında düzenli olarak yapmış olmaları gerekir.
  • Kırmızı kalem ile kredisi bozuk olan kredilerinin yanı sıra kredili mevduat hesabını da kullanamazlar.

Başvurular Nasıl Uygulanır?

Başvuruda bulunacak olan kişiler ATM üzerinden bankamatik kartını kullanarak işlem yapabilecek. ATM üzerinden başvuru yaparak onay alabilirsiniz. İsteğe bağlı başvuru internet üzerinden yapılabildiği gibi bankanın mobil uygulaması kullanılarak da yapılabilir. Banka üzerinden verilecek destek hesaplara yatırıldıktan sonra kullanılan miktar bir ay sonra ödenebilecek. Kullandıktan sonra yapılacak ödemede banka faiz borcunu geri alır. İsteyen paranın tamamının kapsamı 12 ay boyunca ödeme şeklini de kullanıyor.

Leave a Comment