Xiaomi çıldırdı! Airfryer fiyatında 2000 TL’lik indirim!


Şu sıralar airfryer olarak yeni nesil yemek pişirme gereçlerinin yaygın olarak kullanılan şeklidir.

artık akıllı evinin Yaygın bir şekilde geliştirilecek. Çok değil birkaç ay boyunca robot süpürgeler bir çok ilgi görüyordu. Şimdi ise ilgi dik süpürgelere yönelik film. Şimdi ise en popüler aletinin airfryer olmuş evdir.

peki nedir bu hava fritözü. aslında hava fritözü için mini fırın tabirini kullanabiliriz. Elbette burada yeni bir teknolojiden bahsediyoruz. Dolayısıyla güç de bir fırına çok daha küçük. Airfryer’ı en ucuz özellikte yemeklerde minimum yağlama sunması.

Xiaomi çıldırdı! Airfryer fiyatında 2000 TL’lik indirim!

yani hava fritözü ile çok az yağ ekleyebileceğiniz leziz yemekleri yapabilirsiniz. Hepsi bu kadar da değil. Patates kızartmasından da tavuk kanadına kadar pek çok şeyi hava fritözü ile pişirebiliyorsunuz.

Hali hazırda pek çok hava fritözü marka türemiş. Ancak bu öncü öncü olarak üç isim ön plana alınabilir. Xiaomi, Tefal ve Philips. Özellikle sıralar Philips ve Xiaomi ürünleri çok revaçta. Hatta Xiaomi hava fritözü modelin peynir ekmek gibi sattığını da.

İlk satılan güneşte satılanlar 4000 TL bir fiyattan satılanlar Xiaomi hava fritözü şular 2000 TL’ye kadar sıralanmış durumda. Dilerseniz bu indirimli satın alma sayfasına almış göz atabilirsiniz.

.

Leave a Comment