Yalı Çapkını dizisi son bölümüyle sosyal medyayı tebrik ediyoruz! Reyting başarısının ardından Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir paylaştı

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu Yalı Çapkını dizisinde her sahnesiyle olay oluyor. Zamanın bazı sahneleriyle de tepkiyi izleyen dizi sondaki büyük bir başarı yakalandı.

Yalı Çapkını dizisi dokuzuncu bölümüyle hem Total hem AB hem de ABC1 kategorilerinde birinci olarak 18 Kasım Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu.

Suna’yı kurtarmak için onu kaçırmaya karar veren Ferit, Seyran ve Abidin’in yaptığı plan hatasız işledi. Sultan’ın Feritle olan geçmişinin kalıntıları verildi. Esme’nin Suna’ya Seyran’ın yardım ettiği ağzından kaçırması üzerine soluğu yalıda alan Kazım, Seyran’ın boğazına yapışınca, görüncene dayanamayan Suna Kazım’ı etkisiz hale getirdi.

gfhgh

Yalı Çapkını son bölüm sosyal ortamlarda da büyük yankı uyandırdı. Bazı takipçiler “Suna’dan sıkıldık” derken bazı da “Çok iyi gidiyor” yorumlarında bulundu.

AFRA SARAÇOĞLU VE MERT RAMAZAN DEMİR’DEN PAYLAŞIM

Heyecanlı bölümün ardından reyting başarısıyla mutlu olan oyunculardan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sosyal medyada bir kareyle bunu kutladı.

jhkjhkhj

Afra Saraçoğlu’nun Yalı Çapkını’ndan bir sahneyi paylaşması sonrası rol arkadaşı da “haha” notuyla o kareye kendi sosyal medya hesabında yer verdi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bambaşka biri olmak için bakın kaç para ödemiş!  Görenler Bambaşka biri olmak için bakın kaç para ödemiş! Görenler “Bu kim?” dedi
Sadece 1 gün nişanlı kaldılar!  Survivor aşıkları muradına erdiSadece 1 gün nişanlı kaldılar! Survivor aşıkları muradına erdi
Yılmaz Erdoğan'ın büyük aşkıydı!  Son hali ağızları açık bıraktıYılmaz Erdoğan’ın büyük aşkıydı! Son hali ağızları açık bıraktı

.

Leave a Comment