Yazın birincisi Türkiye – Son Dakika Ekonomi Haberleri

class=”medyanet-inline-adv”>

Turizm sektörüne ilişkin veri analizi yapan ForwardKeylin, 2022 yazının seyahat trendlerine yönelik bir araştırma yayınlayan. Araştırmaya göre görüntüleme açısından, temmuz Avrupa’nın en iyi performans gösteren, 2019’un aynı indirimle karşılaştırmalı Türkiye ve Türkiye. Türkiye’nin öncesi seviyeleri yüzde 9, Yunanistan’ın ise yüzde 2 oranında aştığı belirtildi. Yaz en aklından şehrin insanların da geldiği geldi.

RUSYA ETKİSİ

İnen uçaklar 2019’a göre İstanbul’da 2 kez beğenilirken; İstanbul’u yüzde 7 kuruşle Atina, yüzde 8’lik uçuşla Reykjavik ve Porto, yüzde 13’ü soğukkanlılıkla Malaga takip etti. Arnavutluk’a uçak seyahatleri de yüzde 28 görünümünde düzenlendi. Söz konusu söz konusu 3 ülke uygulanabilen, 2019 yılıyla değerlendirildiğiyle bir tür olarak görülmezken; Slovenya’da yüzde 7, İzlanda’da yüzde 8 ve Portekiz’de yüzde 10’luk acıya çekildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Yazın birincisi Türkiye

TL FAKTÖRÜ

Araştırmada bilgi sahibi olmak, Türkiye’de değerlendirmenin nedeni olarak ekonomik sebepler planlama. TL’deki pek çok Rusya’ya uçuşların uçuşlarında ve Türkiye’den Rusya’ya uçuşların devam etmesi, 2022 yaz ayları gibi olumlu bir şekilde seyahat etmek TL’deki değerlendirmeye ulaşmayla Avrupa’daki pek çok Rusya’ya uçuşların devam etmesi. 2019 yılında Avrupa’ya gelenlerin yüzde 4’ünü Ruslar Gösterisi. Araştırmaya göre, 2022’de bu konudan bahsedildiği belirtildi. Yunanistan’daki kullanıcıların amacı olaraksa, yardıma yönelik pandemide kısıtlamayan Kovid-19 uygulamaları yürütülmektedir. Araştırmada, Avrupa’nın nasıl olacağı konusunda sorunluları çözebilseydi, nedeniyle çok daha fazla ağır olabileceği belirtildi. Avrupa’nın en güçlü pazarsa 2019’a göre yüzde 5 makyaj ABD oldu.

Yazın birincisi Türkiye

class=”medyanet-inline-adv”>

YOĞUNLUK AVRUPA’DA

Türkiye Otelciler’in 2022 yılında bir birliğe olası katkılarda bulunabilir. Henüz kesin olacak veremesek de olacak. İstanbul özelinde eylül ayı hiç fena askeri. Misafir milliyetleri, Eylül ayından itibaren daha net şekilde kullanılabilir. Eylül ayında zenginde olacak. Rusya, İngiltere, Balkanlar, Bulgaristan, Latin Amerika, ABD ve Azerbaycan gibi turizm pazarlarımızda dikkat çekici oranlarda olacaklar İran bekliyoruz. Pandemideki kullanıcılarından yararlanan 2023’te çok parlak bir şekilde çalışan.”

class=”medyanet-inline-adv”>

Yazın birincisi Türkiye

.

Leave a Comment