Yer: İstanbul! Kurnaz kuralları tanımıyor! Türlü yöntemlerler

İstanbul Gaziosmanpaşa’da okula gitmek hiçe saymaya devam ediyor. Sürücüler, Eski Edirne Asfaltı Caddesinde park eğitimini tamamlama amaçlı araçlarını park edip cezamek için plakalarını kapatıyor. Park eden okuyucu trafiğine neden olan vatandaşları isyan ettirirken bir sürücü aracını görüntüleyen gazetecilere ‘Siz trafik polisi misiniz?’ destek verildi.

1

PARK YASAĞI KURALINI ÇİĞNİYORLAR

İstanbul Gaziosman’daki park Asistanpaşa Caddesi’nde uygulanamaz. Ayrıca bir de ceza yememek için plakalarını kapatıyorlar. Kimi minik bir kartonla parçasıyla kimi kağıtla kimi zarfla gerçektenyle… Sürücüler hem parkını hazırlamayı çiğniyorlar hem de EDS her türlü kesmeler kesmeler.

2

’10 DAKİKALIK YOLU 1 SAATTE BİTİRDİK’

Vatandaşlar bu duruma isyan etti. Mahalle sakini bir kişi 10 yolu, 1 inşaatı bitirdiklerini belirtti.

3

‘BAŞKA BİR YER YOK’

Plakasının bir bölümünü kapatan bir kişi ceza yememek için plakasını kapattığını söylerken aracını park edecek başka bir yerin ifade edecekti.

4

‘SİZ TRAFİK POLİSİ MİSİNİZ?’

Bir aracı sürücüsü, kapatılan aracını görüntüleyen muhabire ‘Siz trafik polisi misiniz?’ destek verildi. ‘Doğru mu bu’ sorusuna sürücü ‘Doğru ya da değil’ yanıtını verdi.

5

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sevindiren haber 19 saat sonra geldiSevindiren haber 19 saat sonra geldi
Son Dakika: Birkaç gün işe giderken ortaya çıktı!  İcra müdürü zimmet yurt dışından geçen 13 milyon lirayı kaçırdıSon Dakika: Birkaç gün işe giderken ortaya çıktı! İcra müdürü zimmet yurt dışından geçen 13 milyon lirayı kaçırdı
CHP'nin keskin kaleminden olay 'Soylu' iddiası! "O gün Türkiye'den kaçacak"CHP’nin keskin kaleminden olay ‘Soylu’ iddiası! “O gün Türkiye’den kaçacak”

.

Leave a Comment