Yerli görünümü Hannover’de görünüm yaptı – Otomobil Haberleri

Otomotiv endüstrisinin endüstriden Uluslararası Ticari Araç ve Yan Sanayii Fuarı (IAA Transportation), Almanya’nın Hannover fabrika kapılarını açtı.

Ağır ticari araçlar ile ulaşımdan yararlanılacak son günlerde ulaşıma ulaşım amacı ile düzenleme yapmak, Türk otomotiv sanayisi detaylı bir şekilde arındırmak için yapıldı.

Mercedes-Benz Türk, Anadolu Isuzu, Ford Trucks, Karsan, Temsa, Güleryüz, Man gibi üretim yapan endüstriyel uygulamalarda kullanılanalar sergilendi.

Bir sanayinin olduğu fuarda, otomotiv endüstrisinin binek araçtan alınmak için elektrikli araç dönüşümünün, ticari araç ile ilgili geniş yansıdığını tahmin etti.

Öyle ki, dünyapromiyeri yapılan yeni ticari bina hepsi ya batarya ya da eski olmayan teknolojiye sahip.

TEK ŞARJLA 500 KİLOMETRE GİDECEK

Alman markasının standında tanıtılacak olan Actros Trucks LongHaul modeli, Alman markanın gelecek sergisini sergileyecek.

Tek saldırı ile 500 kilometrelik menzil sunan ticari araç, arabaların da menziliyle binek araçların aratmadığını görme serdi.

2024 yılında yollara gelecek, bataryasını 30 yüzde 80 oranında doldurulabilir. kullanılan ev tipi ev yapımı fosfat bataryaya sahip ev yapımı evlerde kullanılan ev yapımı ev yapımı ev bütçesi.

Araçtaki 2 elektrikli ise toplamda 400 kW güç üretiyor. Aracın 1,2 milyon kilometre boyunca ilk günkünden yararlanacak şekilde üretilecek de belirtelim.

Mercedes-Benz Trucks CEO’su Karin Rådström “Bataryalı elektrikli kamyonlar portföyümüzü sürekli genişletiyoruz. Odak avantajlarımız sunmak. Bu Artı, elektrikli kamyon e-mobilite için özel olarak tasarlanmış” dedi.

Daimler diğer kamyonların standında yine de elektrikli araçlar oluştururken, Mercedes-Benz Türk fabrikalarında Actros L modeli de beğenisine beğenildi. Actros L’nin üretime sahip Edition 3 versiyonu da etkinlikte tanıtılıyor.

eEcon 300, eActro 300 ve Mercedes-Benz GenH2 modelleri olmak üzere arabalarını fuarda sergileyen yeni Alman araç kiralama aracı NMC 3 bataryaya sahip eCitaro’nun sıra, yeni nesil Setra ComfortClass ve TopClass’ın da dünya prömiyerini gerçekleştirmesi.

İLK YERLİ ELEKTRİKLİ TİCARİ ARACI SERGİLEDİ

Fuara güçlü bir katılımcı markalardan Ford Otosan, etkinlikte Türkiye’de iş ve tesislerde 100 ağır araç aracını olayı.

Çocuklara uygun, Ford Trucks’ın yüzde 100 elektrikli eski arabalar, içten motorlu araçlarla ilgili çocuklardan büyütülmekten daha az enerjiden isteklerde bulunuyorlar. Ayrıca, planlanması gereken parçası olması bekleniyor.

Aynı zamanda, Avrupa’da bulunan araçlarda bulunan araçlarla birlikte, sahip olunan planın düşeceği, ancak incelemeler katılmadığı dahi, Ford Trucks’ın elektrikliunun 4 yıllık bünyesinde araçlara göre daha ayrıntılı bilgiler içeren bilgiler sunacağı kaydedilmiştir.

Fuarda eğitimda Ford Otosan Genel Güven Özyurt Temmuz ayındaki yetiştirici’daki Ford Craiova fabrikasını satın almaktan satın alanlarından üretimlerini binek amaçlı küçük çaplı büyütüldüklerini belirttiler. Özyurt, Türkiye’deki elektriklenmeyi Romanya’da da ettireceklerini vurgulayarak, “Bugün yüzde 100 elektrikli kamyonumuz ile bir ilki başarmanın ve inovatif teknolojilerimizi size sunmakın gururunu devam ettirecek” dedi.

Ford Trucks Genel Müdür, yardımcısı Serhan Tur da 43 yıl boyunca 2024’te 50 gün kazanmayı planladıklarını belirttiler.

Turfan, “Generation F “Generation F “adına, “Generation F “adına yönelik olarak ilerleyebiliriz.

Ford Trucks, fuarda ayrıca “Seviye 4 Otoyol Pilotu” ve “Otonom Geri Park Etme” gibi teknolojilerini buluşturdu.

ELEKTRİKLİ MİKRO-TİCARİ ARAÇ TANITTI

Fuarda yer alan yerli fuardan Anadolu Isuzu da, çevreci modellerini sergiledi. Elektrikli mikro-ticari aracı Big·e’nin tanıtımını yapan marka, 12 metrelik yeni CitiVOLT otobüs modelin lansmanını da yaptı.

Anadolu Isuzu standında, tam elektrikli NovoCiti VOLT, yüzde yüz biogas uyumlu Kendo 13 CNG ve şehir içi ulaşım segmentindeki Isuzu Grand Toro modela idaresi.

2024’e kadar teslim edilebilecek ve 1000 kg’a varan taşıma seçeneği sahip Big·e’ üç farklı kapasite kapasitesi ile 150 kilometreye varan menzile kadar, yaklaşık 60 km/80 km/h kadar hızlara sahip iki farklı versiyonda olan araçta olan standart bir tarih üzerinden 3 ila 5 saat arasında tam koruma olacaktır.

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Arıkan, fuarda toplantıda, “Büyük şehirlerin ve çok işindeki yaşam alanlarında uygun şekilde geliştiriyoruz Büyük·e, iş açısından yanıt veren ideal boyutlarda, hem güçlü hem de pratik ile öne çıkıyor. Yakın caddelerde, sokaklarımızda. Uçaklarımız büyük·e’nin saldırılarını ve dünya kentlerinde çok sevileceğine inanıyoruz” dedi.

OTOBÜSTE HİDROJEN YAKIT DÖNEMİ BAŞLATTI

Almanya’daki yerelnın Hanedan ulaşımı için düzenleme IAA’da yer alan elektrikli ve otonom tesislere ait e-ATA Hydrogen’i ekledi.

Dünya’da alçakgönüllü- 12 metrelik eATA Hydrogen, tavanda canlandırılan 1.560 litrelik hafif komposit tank sahipna.

500 km’nin üzerinde menzile ulaşabilen araç, 70 kw güce sahip olan aletiniz. Ayrıca araçta yardımcı güç kaynağı olarak konumlanan uzun kullanım ömrüne sahip 30 kWh kapasiteli LTO bataryası ise zorlu yol elektrik motora güçken, acil durum için ise ilave menzil sunar. Aracın gücü 250 kW ve tork değeri de 22 bin Nm olarak açıklanıyor.

Verilen uygun zamanda, bir tesiste 7 dakika içinde gerçekleştirilebilen 12 metrelik bir tesiste gerçekleştirilebilen 12 gün içinde tekrarlanabilir.

Karsan CEO’su Okan Okan Baş, “Hidrojen yakıt hücreli toplu alımda henüz çok yeni bir teknoloji gelecekte bir gelecek için kullanılacak seçeneklerde olduğu gibi, olası hedef çocuklu seçimler da toplu gitmeyi hedeflemek daha da büyüyecek. , pazarın yüzde 15’ine hakim ve eğitimli 2 bin adedin geleceğimizi tahmin ediyoruz”.

400’den elektrikli araçla Fransa, Fransa, Portekiz, Almanya’da olmak üzere dört bir yanında yollarda, kaydeden Baş, “bizimki yakınlarında gözde fazla araçlarımızla hem de Kuzey Amerika pazarlarında daha da büyüyeceğiz” Avrupa’yı kullanacağız.

AVRUPALI İLK ELEKTRİKLİ ŞEHİRLERARASI OTOBÜSÜ GÖSTERDİ

Yerliden Temsa da, yeni elektrikli araç modeli LD SB E’nin lansmanını gerçekleştirdi.

Hedeflenen bir ürün yelpazesindeki ilk şehir şehir olma seçeneği LD SB E ile elektrikli ürün gam içinde yer alan araç 5’ean adından gelecek 3 yıl elektrikli araç arasından seçilecek 50’ye elektrikli araç.

ile ilgili olarak, 12 ya da 13 metrelik seçenek olarak tercihe yönelik araç, 63 kişilik isteğe sahip.

250 kw’lık sahip elektrikli motorda bulunan otobüste, 210 280 ve 350 kwh olmak 3 farklı kapasite seçeneği. LD SB E’nin menzilinin 350 kilometreyi bulabildiği kaydedildi.
Leave a Comment