Yüksek promosyon için maaşını Akbank’a emeklilere kötü haber!Yüksek promosyon için maaşını Akbank’a emeklilere kötü haber! – ParaMedya

Ağustos ayının 7 bin 500 liralık promosyonu ile banka emekliye promosyonu sona erecek olan bu sezon bir karar ile emeklilerin gündeminde. Banka, 50 bin liranın altınında çekilecek paralar için hizmet verecekler. 49.999 liraya kadar olan para çekme işlemi sadece ATM makinalarından yapılacak.

Bankanın sokağa soktuğu bu uygulamada özellikle ATM kullanamayan yaşlıların tepkisine neden oldular. Her bütçeden gişeden emekli maaşını almak isteyenler ise ayrı bir müşteri temsilcisini almak, sıra almak zorunda.

50 BİN LİRA SİNİRİ

Son çocuğu ile ilgili müşteri edinen 500 bine yakın emeklilerin bun en çok yaşlı emeklilerin mağdur olduğu görülüyor. Akbank’ın söz konusu söz konusu ürünü hakkında genel olanlar için geçerli olduğunu söylüyorlar. Ancak bankanın bu uygulaması çok emeklileri mağdur ediyor. ATM’den para çek emekliler ile banka arasında zaman zaman tartışma çıktığı söyleniyor. Maaşını Akbank’a yönelik emekliler bankanın bu kullanımı istismar.

Ücretsiz olarak yeni haber duyuruları almak ister misiniz?

Editör
Leave a Comment