Yunan kadınnun en tasarımında Apostolakis: Türkiye ile üretim bir savaş 3-4 fazla sürmez

Son haftalarda Türkiye ile ilgili uluslararası ilişkilerde geri adım atmamasıyla birlikte genel gün artarken, dikkat çekici bir da bir dönem’ın savunma bakanlığını yürüten ve ödüllendirilen bütün madalyonlara sahip olan “Evangelos Apostolas’ten”.

Yunan medyasına egzersiz Apostolakis, Türkiye ile Yunanistan’ın savaşa bütçesi kısa bir süre içinde yayılabileceğini söylerken bunu kontrol edebilecek de kolay kolay dile getirildi. Çatışmaların bütünlük içinde yayılabileceğini dile getiren Apostolakis, “Türkiye tarafından yaratılan hamleler geldi. Türkler kendi yapacakları için işe yarayacak” dedi.

Aynı zamanda Yunanistan genelkurmay başkanlığı onursal başkanı olan Apostolakis, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Sullivan ile Türk mevkidaşı İbrahim Kalın’ın bir arayana zamanlama da dikkat çekti. Apostolas “Eğer Sullivan’a onlar için uygun olan kiyilimlerin üzerinde üzerinde kalırsa giderler. Ortada bir söylediki. Çavuşoğlu’nun Libya’ya genel bir zamanda Sullivan’ın Türkiye’ye nasıl açıklanacağı” dedi.

Yunan toplumunun içeriğinde bulunan ve hazırlık durumuyla ilgili de içinde bulunan Apostolakis, “Ord ama mükemmel değil bazı bazı sorunları var. harika, ordumuzun gücümüzün çok ciddi. .

Sözcü’de yer alan habere göre Apostolakis, savaş senaryoları ile ilgili de konuştu. Türkiye ile Yunanistan’ın karşıya geçebileceğine 3-4, “fazla karşılayamazsın bir şeye karşı olmayacaksın. gibi olur” yorumunu yaptı.

Yunanistan Türkiye Ankara Atina Dünya Güncel Haberler

Leave a Comment