Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemeleri Açıklandı! İşte Güncel Tanıtımlar

Ziraat Bankası’nın emekli maaşına yönelik yaptığı açıklamayla beraber, Kasım 2022 emekli promosyon ödemeleri belli oldu.

Emekliliğin hangi bankanın ne kadar promosyon yapacağını merak ediyor. Emekli maaşı promosyonlarına yönelik özel ve kamu bankaları tarafından da kampanyalarını açıklamaya devam ediyor. Maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan gitmiş olan emekli emeklia promosyon ödemesi sağlanıyor. Emekli olmak, hangi bankanın ne kadar promosyon ödemesi yapacağını merak ediyor. Kasım etkinlikleri başında bankaların güncel promosyon kampanyaları da netleşmeye başladı. Ziraat Bankası da emeklilerin merak ettiği promosyon ödemeleri hakkında bilgi verdi.

Ziraat Bankası Maaş Promosyon Ne Kadar?

Emekli maaşını üç sene boyunca Ziraat Bankası’ndan alacağına yönelik taahhüt veren emekli emekli, maaşına göre 3 bin liradan başlayan promosyon ödemesini almaya hak kazananlar. Bu ödemeler, 5 bin liralık odaya kadar çıkıyor.

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Kasım 2022 Tutarları Şu Şekilde:

3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alanlara: 3.000 TL
3.500 TL ile 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 3.500 TL
7.500 TL ile 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 4.500 TL
10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alanlara: 5.000 TL

Emekli müşterileri, Ziraat Bankası’nın açıkladığı promosyon kampanyasından faydalanmak için bankanın resmi işlem kanalları üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor. Kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgi, Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden erişim.

Leave a Comment