Ziraat Bankası hesaplarının dikkat edilmesi gerekenler! 22 Ekim’e kadar uzatıldı!

Ziraat Bankası müjdeli bir haber verdi. Kampanya herkese 7590 lira Banklira yüklenecek. Kampanyanın ilk şartı bir Ziraat Bankası müşterisi var. İkinci ise Tatil Sepeti en az 7500 liralık alışveriş yapmak. Müşteriler hem tek çekimle hem de taksiyle alışverişlerde kampanyadan faydalanabilir. Böyle bir alışveriş yapan veden 7500 liralık bir alışveriş yapan bütün Ziraat Bankası alışverişlerinde 750 TL’de alışveriş yapanlar. Tek bir taksitli ya da tek ödemeyi planlamadan 22 Ekim tarihine kadar faydalanabilir.

22 Ağustos ve 22 Ekim Arasında

Ziraat Bankası’nın Sepeti ile anlaşmalı olarak kampanya 22 Ağustos günü başladı. 22 Ekim tarihlerine kadar devam edecek olan kampanya telefonlarda Ziraat Bankası’nın mobil uygulaması, SMS ve de bankakart programı ile katılabiliyor. Herhangi bir şekilde düşünülecek. Kampanyaya SMS ile kullananlar, 4757 numara kampanyalarına TATİLSEP kampanyaya katılabiliyor. Tatil Sepeti üretim yapmak için planlayanlardan önce SMS yolu ile kampanyaya katılabilirler. Alışveriş daha sonra. Bu şekilde SMS yoluyla yapılanse kampanyaya katılım mümkün değil.

En Yüksek Miktar 750 Lira

Ziraat Bankası’nın yalnızca bir kez yararlanılabilir ve en fazla kazanılabilecek olan miktar 750 liradır. Yani alışveriş için çok fazla miktarda miktarda kampanyadan alınabilir. Öte yandan indirimde olan 22 Ağustos ve 22 Ekim fiyatları arasında çok fazla bu kampanyaya göz atmak mümkün değil. Yani bir kaç kez kampanyaya katılım söz konusu değil. Her müşteri bir kerede alışverişte 7500 liralık ile yalnızca 750 lira kazanmaya hak kazanacaktır.

Kazanılan miktar ya da Ziraat Bankası kartlarına Banklira olarak yüklenecek. Kampanyaya isteyen Ziraat Bankası’nın başlaması gerekiyor. Çünkü yatırım olan 22 Ekim bitmek üzere. Kampanyanın bir kullanıma yönelik da harcamanın kaydı kart ile yapılması gerekiyor. Örneğin Bankkar Başak ya da İş kartları ile seyahat etmek mümkün değil. Ayrıca zaten hesapta olan katılım gerçekleşmez.

Leave a Comment