Ziraat çalışanlarından kola bulmuşmuş satılık Longines

Ziraat Bankası, sevgiliun 159’uncu kuruluş yıldönümü nedeniyle 10 yıl ve üzerinde hizmet veren kuruluşe değeri 31 bin lirayı bulan Longines Flagship marka saat hediye etti. Ancak kapsama alanını daraltmak yaklaşık bin kişi sayısı büyük hediye saati koluna bile takmadan 20-25 bin liraya alışveriş sitelerinde satışa çıktı.

İlk 9 ayda 24,8 milyar lira kâr payı Ziraat Bankası, kutlamanın 159’uncu yıldönümü nedeniyle 10 yıl ve üzerinde hizmet veren yaklaşık bin çalışanına değer 31 bin lirayı bulan İsviçre’nin ünlü markalı saatini hediye etti. Ancak hediyenin büyüklüğünü sınırlandırmak için çektiği gerekçe koluna bile takmadığı Longines Flagship marka saati 20-25 bin lira arasında alışveriş sitelerinde satışa çıkardı.

‘Markete gidemiyoruz, 30 bin liralık saat mi takacağız?

Çalıştırıldığı saatte hediye edilen bir kişisel, çalıştırmayı bütün beklediğini belirterek, “Güzel bir uygulama ancak keşke saatin yerine değeri kadar para verilseydi. Markete gidemiyoruz, kolumuza 30 bin liralık saat mi takacağız? Marka saatini almayı aç aç bakıyoruz” dedi.

sahibinden.com ilanları çekildi

whatsapp-resmi-2022-11-24-at-11-01-06.jpeg

Saatini satışa sunmalarının bir kısmını kullanmak bankanın mirası olduğu yazınca bazı internet sitelerinin ilanları üzerinden kaldırdığı göz. Bu sitelerden biri de sahibinden.com. Saat ilanını alabileceği tıkyanlar artık ayrıntılara ulaşamıyor.

Leave a Comment